Fotobudka – czyli atrakcje zdjęciowe na „prawie” każdą Imprezę

Posiadamy w swoich „Zasobach” Fotobudkę – czyli urządzenie, które wykonuje fotografie, które można natychmiast przesłać mailowo na portal społecznościowy i pokazać „światu” gdzie jesteśmy i co robimy? W zestawie mnóstwo gadżetów i dekoracji . W kilka sekund możesz zostać królem lub piratem, damą w kapeluszu lub Myszką Miki. Ceny uzależnione od długości obsługi od 500,00 zł. Fotobudka jest moblina działa nawet w Poznaniu i Berlinie!

Candy Bar

„Because life is sweet” – nasz Candy Bar to idealne uzupełnienie wesela lub bankietu. Z całą pewnością zaspokoi głód na słodycze nawet największych łasuchów, a dla wszystkich innych będzie stawił idealne tło do zdjęć.

Pomarańczowa karuzela ze świeżym sokiem

To kolejna atrakcja – ta jest pełna zdrowia i aromatu. Dla Twoich Gości przygotujemy w kilka sekund pyszny i zdrowy sok ze świeżych pomarańczy. Goście sami także mogą „zakręcić karuzelą z pomarańczami” i w mgnieniu oka napełnią puchary tym słodkim pysznym sokiem.

Najbardziej aromatyczna kawa

Na prawdziwych kawoszy czeka zwarta i gotowa Aurelia II czyli „dziewczyna”, która zrobi wyśmienitą kawę. W naszym barze ugościmy Was aromatyczną kawą – z rana z ubitym mlekiem, a wieczorem z czymś mocniejszym.

Kolekcja starych polskich samochodów

Jak kochać Polskę to do końca i na prawdę. Co powiecie na przejażdżkę 60-cio letnią błękitną Warszawą – M20? Proponujemy również wspomnienie 45-cioletnego białego fiata 125P lub fotkę ze ślicznym czerwonym „Maluchem”

Śniadania i biesiady na tarasie

Nic tak nie relaksuje jak śniadanie w ogrodzie . Dlatego dla Was przygotowaliśmy miejsca wypoczynkowe, gdzie proponujemy z rana pyszną jajecznicę na maśle a wieczorem śledzika i „zmrożoną setkę”

Profesjonalny plac zabaw Królewny Śnieżki

Zamek Camelot – to zestaw profesjonalnych zabawek ogrodowych dla naszych najmłodszych Gości. Znajdziecie tam tunele, linki wspinaczkowe, królewskie baszty, ruchome kładki, huśtawki i zjeżdżalnię. Tak jak na obiekt ze standardem jakości przystało – cała budowla dla dzieci jest w pełni bezpieczna. Jednak w trosce o Wasze Maluchy prosimy o nadzór osób pełnoletnich nad ich bezpieczeństwem.

Ogniska w kamiennym kręgu do 80 osób

Niewiele jest takich miejsc, gdzie można w bezpieczny sposób wrócić do naszych przodków… Czyli zasiąść przy olbrzymim ognisku otoczonym kamiennymi budowlami. Ogień daje poczucie ciepła, bezpieczeństwa i jest symbolem przetrwania. To właśnie u nas możecie zaznać tych ponadczasowych doznań.

Napis LOVE na wesele

Nasza Nowość w ofercie, przepiękny Napis LOVE sprawdzi się jako dekoracja każdego wesela, jako element do sesji ślubnej. Wszelkie informacje i kontakt znajdziecie w linku:

PODŚWIETLANY NAPIS LOVE

Profesjonalne usługi DJ-a

Wszystkim gościom organizującym u nas imprezy oferujemy profesjonalne usługi DJ-a. Obsługa z najwyższej jakości sprzętem i oświetleniem. 

Usługa jest najczęściej częścią organizowanych u nas poprawin. Pytajcie nas o bieżącą ofertę.

DLA CIEBIE

Wesela i
Bankiety

Pozwól nam spełnić swoje marzenia

Noclegi

Pozwól nam się ugościć

Dla rodziny

Idealne na każdą okazję

Catering

Tam gdzie nas potrzebujesz

DLA BIZNESU

Konferencje

Idealne miejsce spotkań

Imprezy

Całe biuro będzie o tym mówić